Автобіографія

ava-min

Рада вітати вас на моєму сайті!

Я, Максимова Ольга Григорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Баштанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, учитель географії та економіки, спеціаліст вищої категорії, вчитель – методист. Маю 30 років педагогічного стажу.

Правило, за яким намагаюсь жити : «Реагуй на чужу біль як на свою власну, а до людей стався так, якби ти хотіла , щоб вони ставилися до тебе».

Працюю у Баштанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з 1998 року на посаді вчителя географії та економіки. Серцем і душею приросла до улюбленої справи і досягла певних вершин педагогічної майстерності: спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, переможець шкільного конкурсу «Учитель року-2011», дипломант обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2006». За сумлінну працю нагороджена грамотами відділу освіти, молоді і спорту Баштанської РДА, департаменту освіти, науки і молоді облдержадміністрації. З 2007 року займаю посаду заступника директора з навчально-виховної роботи (початкові класи).

Своїх вихованців навчаю азам географічної науки, а також працьовитості, людяності, добра і порядності. Мої учні з року в рік посідають призові місця у районних і обласних етапах олімпіад з географії та економіки, є переможцями турніру юних географів.

Як заступник директора, сприяю розвитку творчості учителів початкових класів, допомагаю професійному зростанню колег, стимулюю їх прагнення до постійного вдосконалення педагогічної майстерності.

 

 

 

Додаткові матеріали:

01. Нацдоп_Миколаївська область_2016

02. Презентація — Корисні копалини

03. Шаблон — Презентація

04. 8 кл дослідженняна тему Корисні копалини

05. Дослідження Народні прикмети

06. Дослідження з географії

07. Дослідження.8 кл. Ознайомлення з обєктами своєї місцевсті0

08. Прогнозування погоди за народними прикметами та порівняння з прогнозом в інтернет-джерелах

09. Дослідження Ландшафти своєї місцевості

10. Дослідження Прокладання маршруту за топогр картою

11. Всі дослідження — 8 клас

12. Друк ДОСЛІДЖ грунт8 кл Цікаве

13. Екскурсія

14. Етапи уроку-дослідження

15. Зміни природи